IMG_8542
درباره ما

به مؤسسه داوری دادبان عدالت یادگاریان خوش آمدید

مؤسسه داوری دادبان عدالت یادگاریان توسط فرامرز یادگاریان دانش آموخته حقوق قضائی از ایران در مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد از انستیتو علوم اجتماعی و علوم انسانی لاهه هلند در رشته دموکراسی و حقوق بشر، در سال 1398 و از طریق اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری و به شماره ثبت 6801 تأسیس گشت.

آقای فرامرز یادگاریان، مدیر عامل و مؤسس مرکز داوری دادبان عدالت یادگاریان لیسانس خود را در ایران و در رشته حقوق قضائی و معدل الف در سال 1396 به پایان رسانیدند.

پس از اتمام دوره لیسانس در همان سال ایشان موفق به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در رشته دموکراسی و حقوق بشر در انستیتو علوم اجتماعی و علوم انسانی لاهه کشور هلند گشتند و تحصیلات خود را با دفاع از پایان نامه خود با موضوع شکایت ایران علیه ایالات متحده آمریکا در دیوان بین المللی دادگستری به اتمام رسانیدند.

پیام مدیریت:

خوشحال هستم از اینکه با انتخاب رشته حقوق برای تحصیل قسمتی از دغدغه های خود را که دفاع از حق علیه باطل بوده است را رفع نموده ام. مفتخرم همیشه در دفاع از ستمدیدگان در برابر ظالمان عمل نموده ام، انتخاب رشته حقوق بشر و همچنین تأسیس دیوان داوری دادبان عدالت نیز در همین راستا بوده است. تا همواره بتوانم با استعانت از خدای متعال خدمات حقوقی ویژه و با کیفیت را به همه اشخاصی که حقوقشان زیر پا گذاشته شده است ارائه دهم.

شما می توانید برای دریافت مشاوره کاملاً رایگان با من و همکارانم تماس حاصل فرمائید.

فرامرز یادگاریان – مدیر عامل و بنیان گذار مؤسسه داوری و حقوقی دادبان عدالت یادگاریان

یک سؤال

چرا ما را انتخاب کنید

تعهد و تخصص داور دو امر بسیار مهم می باشند. بدون شک سپردن پرونده های حقوقی خود به مؤسساتی که داورانش بدون داشتن دانش و تخصص لازم اقدام به امر داوری می نمایند نه تنها موجب احقاق حق نخواهد شد، بلکه پرونده حقوقی شما را با مشکلات عدیده نیز روبرو خواهد ساخت و حل آن را ماه ها به تعویق خواهد انداخت. از این رو بهتر است، پس از انجام بررسی های لازم و شناخت مؤسسات معتبر اقدام به استخدام داوران متعهد و متخصص نمایید. در صفحه گواهینامه ها شما قادر هستید تا مجوز های مؤسسه داوری دادبان عدالت یادگاریان، مدارک عالی تحصیلی داخلی و خارجی، گواهینامه ها و مدارک علمی دانشگاهی ایرانی و بین المللی این مؤسسه و داوران آن را مشاهده نمایید و سپس با اطمینان خاطر تمام با تیم حقوقی و داوران زبده ما تماس حاصل نمایید.

Counter Icon
96 +

پرونده های جاری

Counter Icon
12 +

داوران و وکلای خبره

Counter Icon
528 +

موکلین ما

Counter Icon
639 +

پرونده های موفق

وکیل های ما

با وکلای ما ملاقات کنید

خرید خودرو اگر با تنظیم قولنامه صحیح و دقیق نباشد و تاریخ های پرداخت، نوع پرداخت، امکان فسخ و مواردی از این قبیل به درستی توسط کارشناس حقوقی تنظیم و پیش بینی نشده باشد، بدون شک طرفین در آینده نه چندان دور دچار مشکل خواهند شد. ما بسیار خوشحالیم که مشتریان ما از این نظر نیاز هیچ گونه نگرانی نخواهند داشت، چرا که تیم حقوقی مؤسسه دادبان عدالت یادگاریان مجری تمام قرادادهای ما و ضامن آن ها می باشند.

  • مجتبی علوی
  • نمایشگاه اتومبیل ستاره

بسیاری از پرونده های مالی، بیمه، تجاری اشخاص حقیقی بدون نیاز به مراجعه به مراجع قضایی و صرف هزینه و زمان زیاد قابل حل و فصل می باشند. افتخار مؤسسه حقوقی ما همکاری با مؤسسه داوری شماست. افتخار ما حل و فصل منازعات حقوقی موکلینمان با همکاری مؤسسه داوری شماست. به امید موفقیت روز افزون.

  • رضا زندی
  • وکیل پایه یک دادگستری

خرید و فروش ملک جزء پر استرس ترین و پر ریسک ترین معاملات است. اگر قراردادهای منعقد شده، دارای اعتبار حقوقی لازم نباشند قطعاً طرفین متضرر خواهند شد. ما خوشحالیم که تیم حقوقی و داوری موسسه دادبان عدالت یادگاریان مشاور و مجری قراداد های ما هستند و همچنین در صورت بروز هرگونه اختلاف ناشی از قراردهای منعقد شده به یاری ما و مشتریان ما می آیند تا در سریع ترین زمان ممکن اختلافات حل و فصل گردد. همکاری با این موسسه قدرتمند موجب جلب اعتماد مشتریان ما و همچنین افزایش مشتریان ما نسبت به سایر همکاران شده است. با تشکر از شما.

  • امیر کریمی
  • مشاورین املاک بیهق

با ارجاع پرونده طلاق من و همسرم  از جانب قاضی دادگاه خانواده خیابان شفا، به این مؤسسه روند پرونده طلاق بسیار با سرعت تر از دادگاه پیگیری شد و به نتیجه مطلوب مد نظر رسیدیم. با تشکر از مدیر عامل و تیم داوران و حقوقی.

  • مهتاب حمیدی
  • خانه دار
مجتبی علوی
رضا زندی
امیر کریمی
مهتاب حمیدی