درباره ما

با تیم ما آشنا شوید

فربد هاشمی

داور و مشاور حقوقی

فرامرز یادگاریان

مدیر عامل و موسس

میلاد فراهانی

وکیل پایه یک دادگستری

مجید ساعی

بازرس

درباره ما

به مؤسسه داوری دادبان عدالت یادگاریان خوش آمدید:

مؤسسه داوری دادبان عدالت یادگاریان توسط فرامرز یادگاریان دانش آموخته حقوق قضائی از ایران در مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد از انستیتو علوم اجتماعی و علوم انسانی لاهه هلند در رشته دموکراسی و حقوق بشر، در سال 1398 و از طریق اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری و به شماره ثبت 6801 تأسیس گشت.

آقای فرامرز یادگاریان، مدیر عامل و مؤسس مرکز داوری دادبان عدالت یادگاریان لیسانس خود را در ایران و در رشته حقوق قضائی و معدل الف در سال 1396 به پایان رسانیدند.

پس از اتمام دوره لیسانس در همان سال ایشان موفق به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در رشته دموکراسی و حقوق بشر در انستیتو علوم اجتماعی و علوم انسانی لاهه کشور هلند گشتند و تحصیلات خود را با دفاع از پایان نامه خود با موضوع شکایت ایران علیه ایالات متحده آمریکا در دیوان بین المللی دادگستری به اتمام رسانیدند.
 
ایشان در حال حاضر دانشجوی ترم آخر در دومین کارشناسی ارشد خود در رشته حقوق بین الملل در واحد علوم و تحقیقات تهران می باشند.
مشاهده گواهینامه ها

پیام مدیریت

خوشحال هستم از اینکه با انتخاب رشته حقوق برای تحصیل قسمتی از دغدغه های خود را که دفاع از حق علیه باطل بوده است را رفع نموده ام. مفتخرم همیشه در دفاع از ستمدیدگان در برابر ظالمان عمل نموده ام، انتخاب رشته حقوق بشر و همچنین تأسیس دیوان داوری دادبان عدالت نیز در همین راستا بوده است. تا همواره بتوانم با استعانت از خدای متعال خدمات حقوقی ویژه و با کیفیت را به همه اشخاصی که حقوقشان زیر پا گذاشته شده است ارائه دهم.

تماس با ما